Делегація з Рівного провела переговори з естонцями щодо впровадження електронного квитка

Щасливе
27.10.2018  11:00

Міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник Віталій Герман та начальник управління стратегічного розвитку Сергій Гемберг побували в Естонії з робочим візитом. Вони провели перемовини щодо впровадження у місті електронного квитка та вивчили передовий досвід Таліна.

  • Ми провели переговори з компанією Ridango. Досягнуто домовленості про можливе впровадження електронного квитка, за схемою, яке впроваджене в Талінні та яке стартує в Київі з 01.11. Чекаємо на комерційну пропозицію для нашого міста. Також, провели зустріч в міському департаменті контролю руху в м.Таллін. Провели переговори про можливість встановлення спеціального обладнання та висвітлювання онлайн, через спеціальні пристрої, використання теплової енергії у м. Рівне об’єктах у відкритий доступ. Особливо вразила зустріч, презентація Ulemiste City, сучасний концепт міста майбутнього, де працює 10’000 ІТ спеціалістів. Є великий інтерес співпраці з новоствореним ІТ кластером м. Рівне, – розповів про результати поїздки Сергій Гемберг.

Водночас важливо, що керівництво міста їздило у відрядження до Естонії без залучення бюджетних коштів. сі витрати на організацію візиту взяла на себе Естонська сторона. Жодна бюджетна гривна не постраждала.

, , , , , переглядів: 933
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *