День захисників України: вітання та щирі слова з нагоди цього дня

Щасливе
29.08.2022  08:44

Сьогодні, 29 серпня, День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!

Загибель кожного нашого військового, який самовіддано боронить кордони України, – це нестерпний біль кожного з нас, який не затихне з плином часу. Ми завжди будемо пам’ятати і дякувати кожному з цих Мужніх, Великих людей…. Завдяки нашим загиблим героям ми живемо та маємо майбутнє….

Згадаймо сьогодні кожного, хто віддав своє життя за Україну, та тих, хто сьогодні боронить нашу державу.

Міський голова Рівного Олександр Третяк.

 

​​Поки пам’ятаємо – доти вони живі, доти з нами. Відважні воїни, які полягли за Україну, за її Свободу.

Пекучий біль для рідних. Гірка втрата для всієї України. Найкращі сини і доньки йдуть на небо, захищаючи рідний дім.

Як шкода, що вони не побачать вже нашої великої Перемоги. А вона буде, без сумніву! Її щодня наближають наші мужні Герої, які з честю виконують святий обов’язок – захищати землю своїх батьків і дітей.

Українці завжди будуть пам’ятати, якою ціною боронили Незалежність і вічно будуть вдячні Захисникам, які віддали за це найдорожче – своє життя.

Слава Захисникам України!

Вільний народ не здолати!

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов

“На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі. Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формується нація, якими захоплюватиметься світ.”, – наголошує він.

“Обіцяю, жодна жертва не стане марною – ми продовжуватимемо боротьбу до нашої Перемоги. Стоїмо зі щитом. Памʼятаємо всіх, хто на щитах. Вічна памʼять Героям!” 

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

, , , переглядів: 994


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *