Депутат Рівнеради здає іспити

Щасливе

Депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко продовжує отримувати нові знання та вміння.

Зараз у депутата “гаряча пора” – здача іспитів, про свої успіхи депутат звітує у соціальних мережах.

  • Сьогодні здав державний екзамен із права. Черговий етап навчання завершено 🙂

Опубліковано Святославом Євтушенком 30 травня 2018 р.

, , , , , Переглядів: 1 396

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *