Депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець: “Бажав би мати гарний голос або хист до гри на музичних інструментах”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.08.2017  09:00

Депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець: “Бажав би мати гарний голос або хист до гри на музичних інструментах”

Він депутат Рівненської міської ради, який переймається проблемами свого округу. Принциповий, вольовий, не боїться висловлювати власну думку…Все це про Анатолія Чугуєвця. Сьогодні саме він став героєм рубрики “РІВНЯНИ.БЛІЦ”.

1. О котрій починається ваш день? О 6.30 в будні,  вихідні 8.30
2. Вранці обираєте чай чи каву? Каву не вживаю, надаю перевагу чаю взагалі.
3 Що вас надихає працювати? Бачення результату зробленого, бачення того, що зроблена мною справа важлива та корисна.
4 Чим у собі ви пишаєтеся? Я не тільки маю свою думку, а й можу її відстояти.
5 Чого ви ніколи не пробачаєте? Не можна пробачити лише того, хто не усвідомлює вини чи не просить пробачення. Особисто мені Бог пробачив все. А от речей з якими я не можу змиритись є багато.
6 Найбільший ворог людини – це…?! Кожна людина індивідуальна і в кожного є свої слабі сторони характеру. Проте головним ворогом людини є той, хто може завести в погибель її душу.
7 Про що у житті шкодуєте? Кожна чесна по відношенню себе людина однозначно має думки, вчинки чи риси характеру, за які шкодує, і я не виняток. В мене також є такі думки та вчинки, які я ще не готовий видати на загал суспільству. Конкретніше відповідаючи на запитання можу сказати, що я маю хорошу дружину, яка мені у всьому є помічницею і я по справжньому задоволений своїм життям. Те про що я шкодую у своєму житті стосується мого колишнього сімейного життя.
8 Яку останню книгу ви прочитали? Книга на 550 сторінок Т.Ф. Новака «Поєдинок», вона розповідає про діяльність радянських підпільників  в місті Рівне  в роки війни. Вона виявилась для мене цікавою.
9 У чому секрет щастя? Дана відповідь залежить від того, що є щастям. В багатьох людей, є своє розуміння щастя. Для мене щастя полягає в моєму пізнанні Бога. Тому що в порівнянні з вічністю все інше є дуже короткочасне і мало важливим.
10 Якби могли б змінити професію, ким би стали? Бажав би мати гарний голос або хист до гри на музичних інструментах(дуже подобається скрипка). Також в захопленні професіоналізмом і самовіданністю колишніх лікарів, якщо бути лікарем, то тільки самовідданим своїй справі.
, , , переглядів: 1 026Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *