Депутат Рівнеради отримав диплом

Щасливе

Депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук отримав вчене звання. Пан Олександр став магістром права. Диплом депутат Рівнеради здобув у Національному університету водного господарства та природокористування.

  • Тиждень почався приємністю, до якої я йшов 1 рік і 8 місяців у Науково-навчальному інституті права НУВГП – сьогодні декан Валерій Іванович Цимбалюк вручив диплом магістра права! Дякую викладачам за знання, – написав Олександр Нестерук.

, , , , Переглядів: 2 525

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *