Депутат Рівнеради просить ввести мораторій на забудову навколо озера

Щасливе

Депутат Рівненської міської ради Микола Бляшин просить ввести мораторій на забудову Басового Кута. Відповідний проект рішення він вже подав на розгляд. Водночас поки що цього питання немає в порядку денному сесії.

  • Басівкутське озеро важливе для всіх жителів міста і пріорітет в роботі. В квітні 2019 підготував і подав проєкт рішення щодо мораторію на забудову навколо озера. В порядку денному чергової сесії – цього проєкту не знайшов. Звернувся, щоб включили і дали пояснення про причини і винних, – зауважив Микола Бляшин.

Депутат сподівається, що колеги-депутати підтримають його пропозицію та нова забудова в рекреаційних зонах буде обмежена.

, , , Переглядів: 1 574

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *