Депутати та духовенство зіграють заради благородної мети

квиток на автобус
Щасливе
15.05.2018  16:45

28 травня у Рівному духовенсво Рівненської єпархії УПЦ КП та депутати Рівнеради вийдуть на футбольне поле. Місія футбольної гри – допомога двом рівненським родинам.

– Це не перший благодйний футбольний матч, у якому бере участь Рівненське духовенство. У теперішній час це важливо, адже люди відчувають нашу підтримку. Водночас, це буде посилом для інших, аби й вони підключались до благодійних справ.- наголошує Василь Рудніцький, керівник прес-служби Рівненської Єпархії, протоієрей УПЦ КП.

 

Усі зібрані кошти будуть передані родині трирічного Миколки Кирилюка, у якого вроджена вада розвитку центральної нервової системи та порушення функцій тазових органів. Хлопчик не ходить і потребує вартісної операції з фіксації спинного мозку, аби в подальшому не розвивалося викривення хребта.

Також зібрані кошти з благодійного матчу будуть передані вдові героя АТО Вікторії Лебедь, яка хвора на рак і сама виховує двох синів. У одного з них бронхіальна астма. Не зважаючи на це хлопчик з братом захоплюється футболом, любов до якого прищепив їм колись батько.

Прийти на матч й долучитись до благодійності можуть усі бажаючі. Більше того, за словами секретаря Рівнеради Сергій Паладійчука, у планах зробити футбольну гру щорічною.

– Я запрошую прийти усіх рівнян разом з родинами. Окрім самої гри, на стадіоні буде облаштовано багато локацій.

Під час матчу будуть розіграні лоти. Серед них, футбольний м`яч за підписом гравців “Вереса”

Гра відбудеться 28 травня о 17:00 на стадіоні «АВАНГАРД» (м. Рівне, вул. Замкова 34).

Повідомляє ЧаРівне.

, , , , , , , , переглядів: 852


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *