Дітей Рівного запрошують в футбольний табір

Щасливе
13.06.2024  12:00

Дітей віком 7-12 років запрошують стати учасниками футбольного табору “Impulse camp”. Новий заїзд розпочнеться 24 червня та триватиме до 5 липня. 

Авторська програма табору – створена командою авторів , психологів, тренерів, лікарів для розкриття дитячого потенціалу, покращення фізичного здоров’я, створення умов для швидкої адаптації в новому середовищі, а також знайомства з різними видами спорту, розвитку здібностей фінансової грамотності та акторської майстерності.

Енергетичне коло – ранкове спілкування в центральному колі під наглядом психолога (проводить Ілона Мазорчук). Діти відповідають на запитання: «Як справи? Як спалось? Як пройшов твій вчорашній день? Як настрій сьогодні? Що ти їв на сніданок? Чи подобається тобі футбол і т.д.» Під час спілкування в колі діти розкриваються, стають комунікабельні, створюється дружня атмосфера. Після спілкування проводиться розминка, м’язи розігріваються і приводяться в тонус для занять фізичними навантаженнями.

Спортивні майстер-класи-ознайомчі відкриті уроки з різних видів спорту для покращення загального фізичного здоров’я, розвитку спортивного потенціалу через захоплення двома, трьома видами спорту окрім футболу, загальні базові знання та навички для використання їх на футбольному полі.

Супровід лікаря під час фізичних навантажень-важлива складова тренувань. Перевірка загального стану кожного футболіста перед ранковим тренуванням, нагляд під час фізичних навантажень. Надання медичної допомоги на тренуваннях.

Табір живого спілкування, без телефонів. На час перебування у таборі користування засобами мобільного зв’язку буде обмежено. Телефонувати та серфити в інтернеті діти матимуть змогу в окремих випадках, а також на майстер-класах акторської майстерності з оформлення власних соціальних мереж (інстаграм, тік-ток тощо).

Вартість перебування в таборі на 10 днів – 7800 грн. Кількість місць обмежена.

Запис дітей та детальна інформація за тел. 0970630033 – Олександр Петров, президент Академії футболу «Імпульс»

переглядів: 147


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *