Дитсадку на мікрорайоні Північному у Рівному бути

Щасливе
04.12.2017  20:49

Дитсадку на мікрорайоні Північному у Рівному бути

Вже тривалий час мова йде про можливість відкриття дитячого садочка на вулиці Євгена Коновальця, 16 (на місці довгобуду). Міська влада запевнила, що підтримує цей проект і відсудила довгобуд у «Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука».

Нині відбуваються засідання робочих груп з питання добудови садочка, які підтверджують, що дитячому садочку на Північному бути.

Так, 4 грудня 2017 року, відбулася чергова робоча зустріч під головуванням заступника міського голови Рівного Віталія Германа з питання добудови дошкільного навчального закладу на мікрорайоні Північному у м. Рівному.

Опубліковано Віталієм Германом 4 грудня 2017 р.

Опубліковано Віталієм Германом 4 грудня 2017 р.

  • Під час засідання ми розглянули передпроектні пропозиції. Розуміючи актуальність і соціальну значимість реалізації цього проекту для міста, напрацювали дорожню карту. Домовилися зустрітися знову 18 грудня 2017 року та розглянути конструктивні пропозиції для написання інвестиційного проекту створення багатофункціонального об’єкта соціального призначення для дітей дошкільного віку, який в подальшому планується реалізувати в 2019 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, – говорить Віталій ГЕРМАН.

ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК НА ПІВНІЧНОМУ – ДИВІТЬСЯ НА ВІДЕО

Опубліковано Віталієм Германом 4 грудня 2017 р.

, , , , , переглядів: 1 754

Один коментар
  1. Чому така вихолощена архітектура?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *