Діти-науковці привезли на Рівненщину 27 перемог

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
02.06.2023  15:00

 

Підведено підсумки III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

За результатами конкурсу, команда рівненських юних науковців, у складі 58 осіб, виборола 27 призових місць. Так, цьогоріч маємо 3 перших, 4 других і 20 третіх місць.

Найкращими роботами на всеукраїнському рівні, а це перші місця, були визнані:

– Анастасії Шалак із Дубенського ліцею №8. Тема: «Актинометричні дослідження енергії сонячної радіації», секції астрономії;

– Юлії Романюк із Рівненського ліцею «Український». Тема: «Дослідження мікротвердості полімер-полімерних композитів на основі спряжених поліаміноарентів та полімерних матриць різного типу», секції хімії;

– Лілії Яковишиної із Рівненського ліцею «Елітар». Тема: «Вплив рекреаційного навантаження на стан схилових екосистем урочища «Бармаківське», секції екології.

«У День захисту дітей такі неймовірні результати юних науковців вражають. Це ще раз підтверджує той факт, що в Україні народжуються таланти. Рівненщина дякує за ваші здобутки і напрацювання в науці. Спільними зусиллями ми нашу неньку підіймем і прославимо на весь світ», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Окрім того, юні науковці були відзначені також у відділеннях інформаційних технологій, технічних науках, математики, фізики, економіки, літературознавства, мовознавства, історії, хімії та біології, філософії і суспільствознавства.

 

переглядів: 233Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *