Діти загиблих Героїв з Рівного поїхали на оздоровлення

Щасливе
07.07.2024  13:00

Впродовж двох тижнів діти загиблих Героїв України з Рівного мають можливість відпочити та оздоровитися в місті Ольштин, Польща. Програма відпочинку насичена різноманітними екскурсіями, цікавими зустрічами та розвагами, які допомагають дітям відчути радість життя під мирним небом.

Однією з важливих подій для дітей була зустріч зі старостою Ольштинського повіту, який привітав їх та побажав гарного відпочинку. Ця зустріч стала символом підтримки та солідарності з боку польських партнерів.

Особливо запам’яталася дітям поїздка до Гданська. Вони відвідали зоопарк, що викликав у них масу позитивних емоцій. Також діти мали можливість побачити, як виготовляють вироби зі скла, що дало їм нові знання та враження. Екскурсії до музею старовини під відкритим небом та музею лісу стали ще одним яскравим акцентом їхнього відпочинку.

Найбільше радує те, що діти під час відпочинку змогли згадати, як це – жити без повітряних тривог під мирним небом. Вони мали змогу насолоджуватися часом, проведеним у колі своїх ровесників, що позитивно вплинуло на їхній емоційний стан.

 

, , , переглядів: 31


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *