Для ОСББ Рівного відкритий безкоштовний сервіс обліку та управління платежами

Щасливе
06.03.2018  12:36

В Рівному створено та успішно функціонують близько 500 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). ПриватБанк активно долучається до допомоги та удосконаленню управління фінансами об’єднань.  Для них ПриватБанк надає повний комплекс рішень щодо легкого управління грошима кооперативу. Чимало рівненських ОСББ на власному досвіді оцінили користь та зручність запропонованих сервісів.

Зокрема, у ПриватБанку працює інноваційний сервіс для ОСББ – Сервіс автоматичного нарахування і обліку внесків жителів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Користування сервісом безкоштовне. Доступ до нього здійснюється через “Приват24 для бізнесу” (меню “Послуги – для ОСББ”). Після відповідної реєстрації та обробки бази абонентів клієнт отримує цілодобовий доступ до рахунку компанії – без вихідних, свят і перерв. Облік нарахувань та платежів абонентів проходить максимально зручно і просто.

Основні можливості сервісу:

1. Нарахування внесків мешканцям (квартплата, сміття, ліфт тощо).

2. Управління багатоквартирним будинком при формуванні сум для оплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території з урахуванням пільг і субсидій.

3. Автоматичний розподіл платежів, що надійшли через ПриватБанк (Приват24, відділення, термінал самообслуговування).

4. Відображення заборгованості абонента у разі оплати через ПриватБанк.

5. Формування квитанцій для оплати за абонентами.

6. Легкий доступ до сервісу через «Приват24 для бізнесу».

ПриватБанк також надає мешканцям будинку зручний і вигідний спосіб оплати на адресу ОСББ, який можна здійснити самостійно за допомогою Приват24, великої мережі терміналів самообслуговування та відділень банку. Також для ОСББ, клієнтів ПриватБанку,  реалізовано надсилання в електронному вигляді обов’язкових звітів до органів державної статистики та ФСУ.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 відділень, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації – на сайті або https://www.facebook.com/privatbank/?fref=ts.

 

, , , , , , переглядів: 1 599


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *