Для рівненських водіїв від сьогодні діє нововведення

Щасливе

4 камери автоматичної фіксації перевищення швидкості від сьогодні відновлюють роботу на Рівненщині.

Вони розташовані на трасі біля села Панталія, у Великій Омеляні поблизу комплексу «Хутір», а також в селах Корнин і Птича.

Також планується вихід поліцейських із радарами TruCAM.

Читайте усі новини в одному місці.

 

, , , Переглядів: 1 098

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *