До Рівного на конкурс з’їхалися діти з усієї України

квиток на автобус
Щасливе
06.10.2017  16:22

На конкурс краси до Рівного приїхали більше 50 дітей з різних куточків України. Найголовніше дійство на діток чекає 7 жовтня, але і перші два дні конкурсу наповнені масою позитивних вражень.

Так, діти вже “відгуляли” неймовірну вечірку, де мали можливість познайомитися одне з одним, а також провели фантастичну фотосесію у Тунелі кохання на Рівненщині.

Родзинкою конкурсного дня також стала зустріч конкурсантів з заступником міського голови Рівного Віталієм Германом, який познайомив діток зі своєю родиною: дружиною та двома донечками і з радістю відповів на запитання маленьких красунечок та красунчиків.

  • Мав честь привітати дітей з усіх куточків України, які приїхали до Рівного для участі в Конкурсі найхаризматичніших дітей України «Golden crown of Ukraine». Якась дуже класна фотосесія із того всього вийшла ненароком за ініціативи дітей…. Отримав масу позитивних емоцій, неабиякий позитив і тверду віру в світле майбутнє.
    Головна ідея конкурсу – показати красу, талант, інтелект дітей, стимулювати всебічну реалізацію творчого потенціалу та природної вроди учасників, показати дітям красу і видатні місця Рівненщини, – написав про зустріч з учасниками конкурсу Віталій ГЕРМАН.

, , , , , переглядів: 1 253


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *