До Рівного їдуть вчитися лікарі з усієї України

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
20.11.2017  10:11

До Рівного задля вивчення передового досвіду у сфері ортопедії, травматології та вертебрології з’їхалися лікарі з усієї України.

Адже Рівненський обласний центр ортопедії, травматології та вертебрології є лідером у впровадженні і розвитку ендоскопічних технологій в хірургії хребта.

Опубліковано Valentyn Piontkovskyi 19 листопад 2017 р.

  • Мені надзвичайно приємно повідомити що Рівненський обласний центр ортопедії, травматології та вертебрології на сучасному його етапі розвитку є не тільки лідером у впровадженні і розвитку ендоскопічних технологій в хірургії хребта, а й став однією з навчальних баз для українських лікарів. Тільки в цьому році в нас на навчанні було більше 30 лікарів з різних куточків України ( Київ, Харків, Чернівці, Тернопіль,Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Одеса), – говорить завідувач Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської ОКЛ Валентин Піонтковський. – А нещодавно до нас з дружнім візитом та для обміну досвідом завітав один з моїх вчителів – керівник 2-Ї спінальної клініки Інституту нейрохірургії – проф.Хижняк Михайло Віталійович.

 

Опубліковано Valentyn Piontkovskyi 19 листопад 2017 р.

, , , , переглядів: 1 313Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *