До Рівного знову завітала німецька делегація

квиток на автобус
Щасливе
05.05.2023  11:00
В лютому в Рівному ми вже приймали німецьку делегацію на чолі з мером міста Панков, Зьореном Бенном. Візит вдруге говорить про те що партнерство громад стало ближчим.
Нині Зьорен Бенн приїхав разом з Дариною Іллєнко, котра з квітня в райадміністрації Панков працює координаторкою з партнерства між районом Панкова та Рівне, з ціллю координації солідарного партнерства між містами.
“Хороші друзі нашої громади – знову і знову повертаються з допомогою та хорошими напрацюваннями! Зьорен Бенн спільно з нашими друзями – активістами ініціативи „Lemberg Wir Kommen“, котрі вже декілька разів відвідали з гуманітарною допомогою Рівне, заснували товариство, котре налагоджує співпрацю на громадському рівні, зокрема щодо молодіжних обмінів та шкільних обмінів між містами, гуманітарних перевезень, налагодження контактів між школами і музичними школами, громадськими організаціями, релігійними общинами”, – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.
Гості привезли ще одну чудову новину: наші друзі знайшли можливість організації подорожі до Берліну 60 дітей загиблих Героїв!
Обговорили під час зустрічі також можливість реалізації довгострокового соціального проекту в нашому місті.
переглядів: 382


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *