Добро на Різдво: здійсніть мрію дитини

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
13.12.2017  10:24

Добро на Різдво: здійсніть мрію дитини

Рівненський міський Палац дітей та молоді шостий рік поспіль закликає рівнян робити «Добро на Різдво». Благодійна акція стартувала в 2012 році за цей час здійснилось 76 дитячих мрій, і цього року організатори не зраджують своїм традиціям і повідомляють, що VI традиційна благодійна акція «Добро на Різдво» стартує з 19 грудня 2017р. і триватиме до 19 січня 2018р.

Учасниками акції цьогоріч стали:

  1. Брати Роман та Дмитро Вишневські – діти з особливими потребами, старший Роман (11 років) творчий та талановитий, створює власні комікси та декламує вірші, мріє про смарт-годинник та хокейну клюшку, молодший Дмитро (9 років) любить тварин,а особливо коней, мріє про кінну прогулянку та машинку Макквін.
  2. Дев’ятирічний Степан Чумак – дитина з багатодітної родини, окрім нього в сім’ї проживає ще восьмеро дітей, на новорічні свята бажає отримати велосипед.
  3. Наймолодша учасниця акції – Марія Бондаренко їй всього три роки, має важку хворобу легенів хоче щоб Святий Миколай подарував рожеві ролики .
  4. Десятирічний хлопчик з особливими потребами – Андрій Антонюк щирий і позитивний, мріє щоб Святий Миколай подарував йому велосипед.
  5. Соломія Мельник у свої шість років має важкі вади зору, займається співами та грає на скрипці, на Миколая мріє отримати давно бажану нову срипку або фортепіано.

Головна мета акції «Добро на Різдво» – здійснення мрій дітей з особливими потребами, соціально незахищених та соціально вразливих категорій, тяжкохворих дітей, що потребують довготривалого лікування.

Палац дітей та молоді закликає кожного небайдужого спробувати себе в ролі Святого Миколая та долучитися до здійснення дитячих мрій. Ви можете зробити омріяні подарунки дітям, або ж перерахувати кошти на їх придбання.

Кошти перераховуються на рахунок:

ГО “Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей та підлітків ПДМ”,

розрахунковий рахунок 26009012073131 в ПАТ «Укрсоцбанк»

МФО 300023, код ЄДРПОУ 225663863

з призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».

, , , , , , , переглядів: 922


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *