Додаткові знижки та бонуси можна отримати в популярних закладах Рівного завдяки ПриватБанку

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
21.11.2017  10:30

Завітавши в улюблену кав’ярню чи ресторацію тепер можна отримати додаткове задоволення від акційних пропозицій та додаткових привілеїв. Завдяки унікальним особливостям програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку заклади можуть надавати відвідувачам значно більші знижки та бонуси за отримані послуги.

Сьогодні рівняни можуть зареєструватися у 4 акційних пропозиціях та отримати додаткові бонуси на рахунок, які сягають до 10%. Із переліком акційних пропозицій, що постійно поповнюються новими закладами, можна ознайомитись на сайті програмиhttps://bonus.privatbank.ua/ua/aktsii/rivne/.

Додаткові знижки у Рівному надають: пивна ресторація  КАНТ (5%), готель-спа-бар MELROSE (10%), гастроном  ВІД і ДО, що на ул.Соборній, 338 (10%), кафе ФРАНЦУЗЬКА ЗДОБА (12%). Для того, щоб стати учасником акційних пропозицій та отримати персональні додаткові бонуси, необхідно зареєструватись на сайті акційних пропозицій «Бонус Плюс».

При оплаті картками ПриватБанку з логотипом «Бонус Плюс» усі клієнти отримують відсоток бонусної винагороди від суми покупки, яку можуть витратити в будь-якому закладі-партнерові програми. Оплачувати послуги та покупки картками ПриватБанку не тільки зручно, а й вигідно. Щоб розраховуватися бонусами, досить просто сказати касиру, що бажаєте оплатити покупку з рахунку «Бонус Плюс».

Для ресторацій та кафе слід нагадати, що будь-яка торгова точка може підключитися до мережі «Бонус Плюс» за декілька хвилин просто на сайті програми, а керувати своїми акціями та комунікаціями з клієнтами – через Інтернет у персональному кабінеті магазину. Підключення до програми дає можливість оперативно налаштовувати розміри бонусів, проводити акції та повідомляти клієнтам про спецпропозиції.

Адреси закладів – партнерів програми «Бонус Плюс» легко знайти на сайті програми https://bonus.privatbank.ua/ua/skidki/bonus-plus/rivne/spisok/ або в мобільному додатку «Бонус Плюс», який просто завантажити через AppStore або Google Рlay.

, , , , , , , , , , , переглядів: 2 360

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *