Досьє на рівнян: Віталій Герман

Щасливе
10.10.2017  14:14

Ми зібрали ДОСЬЄ на  відомих жителів області, а також на тих людей, які своїми справами торкнулися Рівного та нашого краю. Чиновники, поліція, працівники культури, політики, медики – який їх життєвий та трудовий шлях, звідки ростуть їх корені, та яким чином вони будували кар’єру? Вашу цікавість задовольнить рубрика ДОСЬЄ на РІВНЯНАХ.

Сьогодні ми пропонуємо вам познайомитись з переможцем проекту “Успішні рівняни” – заступником міського голови Рівного, безпосереднім керівником Рівненського регіонального ЦНАПу Віталієм Германом. 

За один рік він зміг реалізувати проект створення Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг та зробити його одним з кращих в Україні. Нині його досвід роботи, вміння об’єднувати навколо себе команду професіоналів та досягати найкращих результатів вже працюють на благо територіальної громади міста Рівне. Саме за  нього громада Рівного та області віддала найбільше своїх голосів.

ДОСЬЄ:

Заступник міського голови Рівного, Безпосередній керівник Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг.

Освіта: закінчив школу №18 міста Рівне. Згодом вивчав фізичне виховання у Рівненському державному педагогічному інституті та правознавство у Острозькій академії.

Сімейний стан: одружений, виховує сина і двох доньок

Трудова діяльність:

Працює в органах місцевого самоврядування з 2001 року
5 лютого 2014 року призначений на посаду начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
До слова, до призначення на цю посаду працював 12 років юристом в Управлінні містобудування та архітектури міської ради, а згодом на посаді начальника відділу “Центр надання адміністративних послуг Рівненської міської ради”.

Віталій Герман ініціював та успішно реалізував Проект створення Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти,2 – www.cnaprv.gov.ua

29 грудня 2016 року депутати Рівненської міської ради затвердили кандидатуру Віталія Германа на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Слідкуйте за нашими новинами і ми познайомимо вас людьми, які творять простір та імідж Рівненської області та Рівного!

, , , , , , , переглядів: 2 745
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *