Другі роковини світлої пам’яті: Герої, які віддали життя за Україну

Щасливе
05.03.2024  12:00

Сьогодні 5 березня, ми вшановуємо пам’ять трьох невтомних захисників, які віддано стояли на варті нашої країни та віддали свої життя заради її майбутнього. Ярослав Гранітний, Сергій Пущенко та Степан Ковалюк — імена, що стали символом мужності, самовідданості та любові до рідної землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допоможіть упізнати тіло: Поліція звертається до громадян за допомогою в ідентифікації

Ніч з 1 на 2 березня 2022 року, залишиться в нашій пам’яті як час, коли ці відважні воїни взяли на себе відповідальність за захист мирного населення. У приміщенні школи у місті Васильків Київської області вони стали щитом, захищаючи сотні людей, що переховувалися від бомбардувань. Самотні матері, вдови, осиротілі діти — вони були останньою надією для цих людей на порятунок.

Хоча бій відбувався на тлі неймовірного ризику та небезпеки, рівнянину Ярославу Гранітному вдалося ліквідувати одного з окупантів, але на жаль, інші російські терористи забрали життя наших захисників. Один із нападників втік, залишивши за собою лише сліди відваги та героїзму наших загиблих бранців.

 

Сьогодні ми склоняємо голови в увазі перед величезним жертвою цих людей заради нашої свободи та незалежності. Царство небесне та вічна шана полеглим захисникам України! Наша країна ніколи не забуде вашого героїзму та самовідданості. Їхні імена вічно житимуть у наших серцях як світлий приклад мужності та патріотизму. Нехай земля буде пухом, а небеса приймуть їх у свої обійми.

 

переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *