Дубенчанин загубив своє авто – знайшли поліцейські

Щасливе
У Дубні поліцейські розшукали авто, яке «втекло» від водія.
Учора до поліції звернувся 44-річний дубенчанин і заявив про угон свого легковика «Renault Laguna».
 За 6 хвилин інспектори виявили транспортний засіб неподалік – за кількадесят метрів від місця стоянки. З’ясувалось, що чоловік приїхав на ринок. Утім, на передачу та ручне гальмо не поставив, тож авто через якийсь час зрушило з місця та поїхало. Це підтвердилось і після перегляду камер відеоспостереження.

, Переглядів: 486

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *