Дубенські патрульні виявили автомобіль з ознаками підробки номерів

Щасливе
18.05.2024  18:00

15 травня, близько 12-ї години, на вулиці Князя Острозького в місті Дубно патрульні поліцейські зупинили автомобіль Mercedes під керуванням 54-річного водія. Результати перевірки транспортного засобу виявилися досить несподіваними і викликали серйозні підозри.

При ретельній перевірці автомобіля, патрульні виявили, що VIN-код, який повинен відповідати заводському стандарту, мав явні ознаки підробки. Крім того, номер кузова був нанесений кустарним способом, що додатково підтвердило підозри поліцейських. Символи та літери на номері не відповідали заводським характеристикам, що є порушенням і може свідчити про незаконне походження транспортного засобу або його частин.

Зважаючи на виявлені невідповідності, автомобіль був вилучений, а водія було затримано для подальшого з’ясування обставин. На місце події викликали слідчо-оперативну групу для проведення детальнішого огляду та встановлення усіх можливих порушень.

Трагічна автопригода у Вараші: загинув неповнолітній мотоцикліст

Нагадаємо, що підробка номерів вузлів та агрегатів є серйозним порушенням закону і карається відповідно до чинного законодавства України. Такі дії можуть свідчити про нелегальну діяльність, пов’язану з викраденням транспортних засобів або торгівлею викраденими автомобілями та їх частинами.

переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *