Два роки від початку російської агресії: огляд подій у Рівненській області

Щасливе
24.02.2024  08:28

Сьогодні, 24 лютого 2024 року виповнюється два роки з часу початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Рівненська область, як і багато інших регіонів країни, відчула на собі наслідки цього конфлікту.

Давайте розглянемо хронологію подій, які відбулися у Рівненській області протягом цих двох років, за даними офіційних джерел та медіа.

Обстріли та ракетні небезпеки:

Лютий: 25 лютого було завдано ракетний удар по аеропорту “Рівне”.

27 лютого сили протиповітряної оборони збили російський безпілотник, проте внаслідок вибуху постраждали ліцей та господарство в селі Великий Жолудськ.

Березень: 14 березня російські війська завдали два авіаудари по Рівненській телевежі, внаслідок чого загинули 21 особа та 9 отримали поранення.

16 березня відбувся авіаудар по Сарнах Рівненської області, без жертв.

21 березня були два ракетні удари по полігону в Рівненській області.

Квітень: 25 квітня три ракети влучили у залізничну інфраструктуру Рівненщини, пошкодивши 20 будинків та поранивши одну людину.

Травень: 21 травня відбувся ракетний удар по об’єкту військової інфраструктури у Рівненській області, без загиблих.

Червень: 25 червня було завдано ракетний удар по цивільній інфраструктурі у місті Сарни, що призвело до загибелі щонайменше чотирьох осіб та поранення ще семеро.

Серпень: 28 серпня місто Сарни зазнало четвертого ракетного удару, що призвело до пошкодження близько 30 житлових будинків та лікарні.

Жовтень: 10 жовтня та 12 жовтня були збиті дві ракети та один безпілотник над Рівненською областю.

22 жовтня російські війська нанесли ракетний удар по об’єкту критичної інфраструктури, залишивши без електропостачання кілька населених пунктів.

Листопад: 15 листопада відбувся ракетний удар по об’єкту критичної інфраструктури без жертв.

Серпень 2023: 11 серпня була атака безпілотниками, що зруйнувала нафтобазу у Дубенському районі.

Вересень 2023: 21 вересня були ракетні удари по енергетичній та цивільній інфраструктурі у Рівному, без постраждалих.

Жертви та матеріальні збитки:

Щодо жертв та матеріальних збитків, регіональні владні органи та організації гуманітарної допомоги продовжують вести облік. На сьогоднішній день Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області повідомляє про понад 200 постраждалих та значні матеріальні збитки внаслідок обстрілів та ракетних атак.

Гуманітарна допомога та реагування:

Протягом останніх двох років, гуманітарні організації та волонтерські групи активно працювали у Рівненській області, щоб надати допомогу постраждалим внаслідок конфлікту. Вони забезпечували життєво важливими товарами, медичним обладнанням та психологічною підтримкою тим, хто постраждав від обстрілів.

Жителі регіону продовжують боротися за свої права та безпеку, спираючись на підтримку та допомогу співгромадян та міжнародних партнерів.

Вічна пам’ять усім загиблим, які полягли від рук окупантів.

переглядів: 61


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *