Двері рівненської фірми Сталь-М витримали постріли рашиських куль

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
11.04.2022  09:40

Двері рівненської фірми Сталь-М витримали постріли рашиських куль

Життєві історії з війни. Підприємство Сталь-М розповіло історію подяки від своїх клієнтів за двері, які зупиняють наступ рашистів.

Вчора ввечері, ми отримали подяку від наших клієнтів за якість дверей Сталь-М, які взяли на себе “весь той постріл”. Подія трапилася у селі Бузова, що знаходиться на Житомирській трасі поблизу Києва, при спробі російськими окупантами пограбувати їхню оселю.

“Хочу офіційно подякувати за якість дверей. Вони реально взяли на себе весь той постріл. Як краще замовити нові двері у Вас? Оркам двері відкрити так і не вдалося, самі зламували, бо ж треба було якось зайти всередину”, – написав нам наш клієнт Олег.

До слова, ось що застрягло у стіні за дверима (на фото №3).

Також ми домовились, що після монтажу нових дверей, заберемо двері, які обстріляли окупанти, щоб у майбутньому використовувати їх як експонат в “Музеї Перемоги”.

Від себе зазначимо, що з фото видно – спроби зламати двері не мали успіху, після чого орки застосували ймовірно протитанковий гранатомет. Можливо фахівці підкажуть, з якого саме виду озброєння стріляли по дверям? 🧐

Ми ж у свою чергу, якомога швидше виготовимо нашим клієнтам нові двері, так само як і після нашої Перемоги, Україна відбудується ☀🇺🇦.

А ось кровожерна імперія зникне назавжди, так само як і зникли їхні орки-мародери з-під Києва.

, , , , переглядів: 1 251


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *