Екс-голові Рівненської облради спалили авто

Щасливе

Екс-очільнику Рівненської обласної ради, депутату обласної ради Михайлу Кириллову спалили авто.

Про це повідомив сам Михайло Кириллов:

Вночі спалили авто, яким я користувався. Відверто, навіть не знаю, хто і з якою метою вчинив такий ганебний вчинок. Маю лише 2 логічних припущення. Перше – це зробили люди, яким я, як голова Рівненської обласної ради, а потім депутат, не давав грабувати бюджет. А трапилося це нині, бо покидьки вичекали, щоб відвести підозру. Друге – виборча кампанія розпочалася! Що ж, я приймаю виклик. Підпалом авто, ви лише мотивували мене більш активно боротися з мерзотниками як ви!

, , Переглядів: 1 939

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *