Екс-радник голови Рівненської ОДА хоче стати депутатом

Щасливе

Екс-радник голови Рівненської ОДА Сергій Мініч візьме участь у виборах 29 жовтня 2017 року.

Сергій балотуватиметься на виборах у Клеванській ОТГ.

  • Мене запитують: “Чому ти вирішив балотуватися в депутати ОТГ?”
    Балотуюся, бо вивчив, як працюють бюджетні процеси. Так, я наважився на цей крок, бо знаю як реалізувати державні і регіональні фінансові програми. А ще, я впевнений, що зможу помогти розвитку Клеваня, всупереч усім обставинам, – написав на своїй сторінці у фейсбук кандидат.
, , Переглядів: 1 442

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *