Елєна МАРКО: Я точно знаю, як людині покращити її долю!

Щасливе
30.04.2024  18:00

Ми часто шукаємо людей, які могли б допомогти нам змінити своє життя, прагнемо знайти мотивацію та шлях, яким нам варто рухатися. Саме такою для багатьох людей є Елєна Марко, майстер фен-шуй та китайської астрології (бацзи). Про шлях до змін власного життя, авторські курси та здійснення мрій – читайте!

Розкажіть трішки про себе, чим ви зараз займаєтеся?

– Мені 36, я майстер феншуй та китайської астрології (бацзи). Щаслива мама та дружина. Стараюся балансувати сьогодні між сім’єю та улюбленою справою, веду ютуб-канал з прогнозами на кожен місяць за китайською астрологією, оновлюю свої курси з бацзи та фен-шуй, планую перевести їх на англійську мову.

Ви говорили про те, що є майстром китайської астрології (бацзи). Не всі наші читачі знають, що це. Розкажіть детальніше.

– Мистецтво Бацзи – це система розподілу енергії у натальній карті людини, яка побудована на взаємодії стихій: Земля, Вогонь, Дерево, Вода та Метал, з 12 знаків китайського зодіаку, символічних зірок.

Завдяки Бацзи можна краще зрозуміти себе та навколишніх, побачити сильні та слабкі сторони, виявити потенціал у різних сферах життя. За допомогою карти бацзи можна і потрібно визначити складні періоди та підготуватися до них, вжити заходів або взагалі уникнути їх. А ще можна спіймати удачу, використовуючи сприятливі періоди та роблячи правильні дії в потрібний момент.

Бацзи – це система передбачення та стратегії. Це система, яка дозволяє прочитати характер, взаємини з людьми у будь-яких сферах життя, спрогнозувати ймовірності майбутніх подій та скоригувати їх на свою користь.

Де ви народилися та виросли, якими є ваші дитячі спогади?

– Я народилася і виросла у селі Злазне Рівненської області. До 19 років була дуже скромною дівчиною, жила у селі та знала лише роботу по городу та господарству. А потім усе змінилося, коли у моєму житті з’явилися фен-шуй та китайська астрологія. Це був 2008 рік. Я була на той час студенткою РДГУ, почала цікавитися особистісним розвитком, відвідувала різні тренінги та семінари. На одному з семінарів мені подарували першу книгу з фен-шуй – з того часу я чітко визначила, що, крім вищої освіти, я обов’язково хочу стати майстром фен-шуй та китайським астрологом.

Ви сказали, що ці знання змінили ваше життя. В чому це проявилося?

– Вони зробили свою справу: я почала дуже багато працювати над собою, спершу вивчала себе за системою бацзи, щоб зрозуміти, що то таке. Це унікальна система, яка дала змогу мені зрозуміти, хто я, чого хочу, як ставити цілі, опираючись на свій вроджений потенціал, як себе подавати у суспільстві.

Зрозуміло, що це були перші кроки та рух до успіху. А що було далі, як ви розвиваєтеся в сучасних реаліях?

– Потім став сильно розвиватися інтернет та інстаграм. До 2016 року я пройшла професійні курси, вела консультації з людьми офлайн. Був вже досить непоганий досвід, і мені захотілося ним ділитися на велику аудиторію, адже саме інтернет дає таку можливість. Я активно почала вести прямі ефіри-розбори карт бацзи – безкоштовно у своєму інстаграмі, тим самим працюючи як оратор та експерт у своїй ніші, роблячи собі ім’я та бренд. Блог став рости, підписники почали відкривати для себе китайську астрологію, записуватися на платні консультації, а згодом і на курси! Всі 16 років я професійно практикую фен-шуй та китайську астрологію, постійно навчаюсь бізнесу, люблю саморозвиток, з року в рік покращую своє життя і життя людей, які поруч, котрі хочуть теж знати, як покращити свою долю, стати щасливими та успішними!

Скільки людей вже отримали від вас знання та проходили ваші консультації?

– Я випустила за цей час своїх КРАЩИХ учнів, їх понад 2000 по всьому світу. Провела більш як 9000 консультацій.

За якими напрямками ви проводите консультації?

– Феншуй-консультації: вибір земельної ділянки для будівництва, проєктування будинку, квартири, офісу, магазину, банку, ресторану.

Вибір готового житла, аудит наявного житла. Аудит комерційних об’єктів. Вибір сприятливих дат для запуску бізнесу, реєстрації фірми, проведення важливих переговорів, укладання контрактів, відкриття магазину та важливих урочистих дат. Щорічний аудит житлових та комерційних об’єктів.

Поради стосовно колірної гами, дизайну

Консультації за системою бацзи (китайська астрологія)

– вибір професії, призначення, сфери бізнесу

– має попит допомога в аналізі партнера для шлюбу; сумісність партнерів та аналіз здоров’я за системою бацзи

– астропрогноз на місяць або рік

– аналіз поточного періоду та життєвої ситуації

– астрологічні консультації для дітей.

Знаю, що ви навіть пишете книги, це правда?

– Так, я є автором своїх курсів з фен-шуй та бацзи. Навчаю цих наук студентів, пишу перші свої книги, почала це робити у 2024 році, це моя давня мрія. Коли я взяла першу книгу з фен-шуй у свої руки в 19 років – я сказала собі, що колись напишу і свою книгу.

Ваша професія та захоплення дозволяє вам здійснювати ваші мрії?

– Безумовно, завдяки своїй діяльності об’їздила пів світу, що колись було моєю мрією, ми з чоловіком побудували великий сімейний бізнес, починаючи з нуля, він прислухається до моїх порад з астрології та фен-шуй, ми повністю закрили всі наші потреби на сьогодні, я постійно допомагаю мамі в селі, що теж було моєю мрією. Коли ми важко з нею працювали, я говорила їй: я стану успішною, і у вас, мамо, все буде добре!

https://www.instagram.com/elenamarkocom/

https://www.youtube.com/@elenamarko999

, , , переглядів: 102


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *