Епіцентр підключив продажі в розстрочку

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
21.11.2018  13:36

    В Україні запустили нову програму розстрочки на побутову техніку та електроніку, завдяки якій покупки можна оплачувати частинами з незначною переплатою. Нова програма працює в разі купівлі товарів у національної мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та через сайт 27.ua, а кредитування забезпечується сервісами «Оплата частинами» з мінімальною комісією 0,01% та «Миттєва розстрочка» – 2,9%.

    «Тепер купити нову техніку можна відразу, а оплачувати витрати рівними частинами до 25-ти платежів, – говорить керівник напрямку з роботи з торговельними підприємствами Євген Васильцов. – Для цього не потрібно жодних довідок, документів і погоджень, достатньо лише мати картку ПриватБанку, а оформлення кредиту триває 30 секунд, як і звичайна оплата карткою».

    Оплата частинами для клієнтів ПриватБанку оформлюється автоматично прямо на касі магазинів «Епіцентр», а договором з усіма необхідними реквізитами є касовий чек. Щоб оформити покупки на 27.ua, покупцеві достатньо вибрати бажаний товар на сайті та спосіб оплати «Миттєва розстрочка», зазначивши реквізити своєї платіжної картки.

Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр» – лідер роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду й городу, а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України. На Рівненщині магазини цієї мережі знаходиться в обласному центрі за адресою м. Рівне, вул. Макарова, 17 та м. Дубно, вул. Грушевського, 119-В.

, , , , переглядів: 867Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *