“Ера” кіно на Гагаріна, 51: відомий кіноцентр закрили (+ФОТО)

Провидиця
Щасливе
15.05.2018  13:15

10 років тому  у приміщення на вулиці Гагаріна, 51  у Рівному повернулося кіно. У кіноцентрі “Аврора”, який завершив свою роботу ще у 90-х роках минулого століття у травні 2008 відкрився сучасний кінотеатр “Ера”. 

Як писали про новий кіноцентр на “ОГО”:

— Це перший сучасний кінотеатр у регіоні. Ми працюємо над тим, щоб глядачі отримували задоволення, відпочиваючи в “ЕРІ”, — пояснює один зі співвласників пан ЮРІЙ. — Якщо раніше у більшому кінозалі було встановлено 450 місць-стільців, то ми скоротили цю кількість до 298. Це ж стосується й малого, синього кінозалу, який ще за часів роботи кінотеатру “Аврора” був обладнаний двома сотнями стільців. Ми збільшили відстань між рядами, щоб колінами глядачі не впиралися у спинку стільця, що попереду. Також задля комфорту глядачів нумерація рядів та сходи підсвічуватимуться. Встановимо сучасне звукове обладнання. У нас стоятиме такий самий звуковий процесор, як у кращих кінозалах світу, зокрема, як у театральному комплексі “Голівуд енд Хайленд” у Лос-Анджелесі, де вручають “Оскар”. Наші глядачі дивитимуться фільми з такою якістю, яку пропонують кращі європейські та американські кінотеатри. Окрім кінозалів, у великому холі культурно-видовищного центру працюватиме кафе-бар для тих, хто не палить. А ще тут працюватиме зал для тих, хто палить. Менший кінозал кіноцентру розрахований на проведення конференцій, тренінгів, семінарів.

І ось через 10 років кіноцентр закривається. Ця звістка сколихнула Рівне, містяни занепокоєні, адже “Ера” стала для багатьох улюбленим місцем відпочинку, проте вже з 13 травня кінотеатр у Рівному один – кінопалац “Україна”. Досі невідомо, хто оселиться у приміщенні на Гагаріна, 51, проте в адміністрації кіноцентру запевняють, що кінотеатр мережі “Мультіплекс” не зникне з Рівного, а переїде у нове приміщення.

Ера кіно на вулиці Гагаріна, 51 у фото:

ФОТО: www.rivne.org Кіноцентр “Аврора”. 1983 рік

ФОТО: www.rivne.org Дискобар “Аврора” (2004)

Кіноцентр “Ера”. Травень 2018 р.

Кіноцентр “Ера”. Травень 2018 р.

, , , , , , , переглядів: 5 154Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *