Фішинг через продаж велосипеда: історія жительки Дубровиці

Щасливе
14.03.2024  11:00

Поширюючи оголошення про продаж велосипеда на онлайн-платформі, мешканка міста стала жертвою шахраїв. Незабаром після публікації, з’явився “покупець”, який перевів розмову у приватний чат месенджера.

Запропонувавши посилання для “підтвердження отримання грошей”, яке виглядало як оплата товару, шахраї виманили у жінки особисті дані – номер карти та CVV-код. Як наслідок, з її рахунку зникло 6500 гривень. Ця схема шахрайства, відома як фішинг, використовується зловмисниками, які під видом довіри до веб-сайту витягують особисті дані.

У ДТП на Рівненщині загинув 29-річний хлопець

Поліція закликає: уважно перевіряйте сайти, на яких ви проводите транзакції. ▪️ При купівлі або продажу через онлайн-платформи, обговорюйте деталі тільки у чаті цієї платформи — уникайте спілкування в інших месенджерах. ▪️ Не переходьте за посиланнями від незнайомих осіб. ▪️ Ніколи не розголошуйте конфіденційні дані своєї карти, такі як термін дії, ПІН-код та CVV-код. Якщо все ж ви передали свої реквізити — негайно зверніться до банку, щоб скасувати транзакцію. Рекомендується замінити карту, щоб уникнути ризику доступу до ваших особистих даних.

, , , переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *