У вівторок, 12 березня, футбольний клуб “Верес” з Рівного зіграє товариський матч проти команди “ЮКСИ” з Тарасівки, що представляє Другу Лігу. Гра відбудеться на стадіоні “Авангард” у Рівному. Початок матчу запланований на 13:00 за київським часом.
Для шанувальників футболу, які не зможуть відвідати гру особисто, передбачена пряма трансляція поєдинку на YouTube каналі клубу “Veres TV”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині розпочалась весняна посівна: що сіють цього року?
Організатори зазначають, що вхід на стадіон буде доступний за благодійний (довільний) донат на підтримку 457-го окремого полку бронетанкової бригади, де служать багато рівнян та мешканців області.
Немає схожих записів. Оновіть сторінку.