Фонд енергоефективності представив нову програму для ОСББ Рівного

Щасливе
10.05.2024  15:00

Дирекція Фонду енергоефективності відвідала наше місто з місією. Головною метою їх візиту було представлення нової програми “ГрінДІМ” для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Це ініціатива, яка спрямована на стимулювання використання альтернативних джерел енергії та зменшення споживання енергетичних ресурсів у житловому секторі.

Головне управління ДСНС у Рівненській області шукає майбутніх льотників

На зустрічі також було обговорено з профільним заступником та заступником директора Департаменту економічного розвитку реалізовані та планування щодо енергоефективних проєктів у міській громаді.

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила нову Програму “ГрінДІМ”, спрямовану на підтримку ініціатив з енергоефективності. Основна мета цієї програми – зменшення споживання енергоресурсів, включаючи заходи для збільшення використання відновлюваних джерел енергії. “Ми будемо проходити найскладніший опалювальний сезон в нашій історії, тому ми хочемо, щоб житлові будинки були до нього готові. Тому і працювали над новою програмою “ГрінДІМ”. Її учасниками стануть ОСББ та ЖБК”, – пояснює директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк.

Голови правління ОСББ Рівного вітають запровадження програми та підтримують ініціативу Фонду енергоефективності. Вони вважають, що це не лише зменшить споживання енергії, але й дозволить зберегти кошти громади, що є надзвичайно важливим у період війни. Артем Ганущак, заступник міського голови Рівного, додає: “Участь в подібних програмах – це не лише економія коштів, а й підтримка ЗСУ”.

переглядів: 36


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *