ФОТО – Свято в стилі ретро: Рівне відзначає день вулиці Поштової

Щасливе
14.07.2019  15:08

Свято вулиці Поштової вже стало щорічним та вже традиційним для усіх рівнян та гостей міста. На нього традиційно гості вдягаються у ретро-стилі, тим самим ніби повертаючись у минуле.

Одні з тих, хто не побоялися приміряти для себе не типовий-ретро образ – подружжя Наталії та Олексія Муляренко.

  • Всі рівняни знають маленьку затишну центральну вуличку Поштову! А сьогодні вона, як машина часу, переносить нас на десятки років назад і в моді знову ретро. Нам це подобається, однозначно! Ми з дружиною визначилися з образами та втілили їх у життя, – розповідає Олексій МУЛЯРЕНКО. – Тут багато цікавих деталей, людей, всюди виставки, можна зайти в дивовижний дім Любов Мобіло, він ніби живий музей! Такого більше немає) Дякуй їй за це свято, яке допомагає нам наче вперше закохуватись у рідне Рівне.

Cвято вулиці Поштової триває і в програмі дійства: виступи творчих рівнян, концерт, майстер класи, лотерея, конкурс “Мій капелюшок”, танці в стилі ретро, ретро-кав’ярня та ще багато цікавого.

 

Крім того,  Олексій Муляренко допоміг організувати виставку ретро-автомобілів. То ж усі мають можливість з фотографуватися з неймовірно класними авто.

А також послухати джазовий оркестр, який Олексій Віталійович також запросив, щоб підтримати атмосферу неймовірного дійства.

 

, , , , переглядів: 1 342


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *