Галину Пахачук призначили виконуючим обов’язки голови правління ПриватБанку

Щасливе
21.07.2017  14:13

Галину Пахачук призначили виконуючим обов’язки голови правління ПриватБанку

 Під час засідання, 20 липня 2017 року, члени Наглядової ради ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» задовольнили прохання Олександра Шлапака про відставку з посади голови правління. Виконуючим обов’язки голови правління ПриватБанку призначено члена правління Галину Пахачук.

Нагадаємо, 12 липня Наглядова рада ПриватБанку повідомила про обрання міжнародно визнаної компанії з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посаду голови правління (головного виконавчого директора) та першого заступника голови (фінансового директора) ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Як повідомили в Наглядовій раді банку, голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак виконав у повній мірі поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану банку й завершує антикризову каденцію на посаді голови правління ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

«Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший у країні банк одразу після переходу в державну власність, у період великих ризиків та невизначеностей, – зазначається в повідомленні Наглядової ради банку. – Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Шлапака банк було стабілізовано й забезпечено його сталий розвиток. На сьогодні ПриватБанк продовжує утримувати свої лідерські позиції найбільш технологічного банку, запроваджувати інноваційні продукти та забезпечувати найкращий клієнтський сервіс».

, , , , , , , , , переглядів: 835
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *