Галина Кульчинська радить всім читати Пітерсона, займатися йогою та мріє про гарне та заможне Рівне

Гринюк Перевезення
13.07.2019

Галина Кульчинська радить всім читати Пітерсона, займатися йогою та мріє про гарне та заможне Рівне

На терені політичної діяльності важко рости та вдосконалюватися. Однак, заступник міського голови Рівного з гуманітарних питань Галина КУЛЬЧИНСЬКА доводить, що мати улюблену професію та бути успішною жінкою у політиці – цілком можливо. У цьому відвертому інтерв’ю читачам журналу «Рівняни» пані Галина розповіла про свою роботу, сімю та відпочинок.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День Конституції України це для вас щось визначальне, чи просто дата в історії – 28.06.1996?

Не знаю, чи правильно розумію ваше питання, але для мене День Конституції – важливий день: я чітко за те, щоб усі ми твердо дотримувалися Основного Закону. Хоча, з іншого боку, я не бачу великої проблеми, якщо в суспільстві назрівають певні зміни і приходить пора для внесення змін до Конституції. Є країни, де Конституції взагалі немає, наприклад, Велика Британія. Є країни, де текст самої Конституції не надто великий, наприклад, США. В Україні ж, на мою думку, проблема в тому, що Конституція є занадто об’ємною. В результаті прості люди (не юристи) її просто не читають. Але читати й знати її треба, хоча би для того, щоб розуміти свої права і що саме ми святкуємо.

Галино Григорівно, чим саме пишаєтесь у своїй нелегкій роботі?

Та я не вважаю свою роботу вже такою «нелегкою». Вона мені подобається. Мені здається, що, коли людина робить щось, що є для неї органічним, що в неї виходить, то їй це неважко. Хоча збоку може здаватися, що це величезна праця, напевно. Для мене, якщо говорити не про щоденні системні речі, а про певну результативність, то я вважаю, що б ми не робили, повинно мати за мету – зміну простору та життя довкола нас на краще. І от, коли ми всі бачимо якісь ці зміни, якісь нововведення, що стають нормою чи перетворюються на певну нашу вже таку традицію, то це, безперечно, приємно.

А які актуальні проблеми є нині у Рівному і що робиться для їх вирішення?

Рівне має багато проблем, але має чим пишатися у плані досягнень. Є те, що всі визнають, коли відвідують наше місто. Є очевидна статистика, яка показує, що у нас, наприклад, доступність шкільного навчання чи медичних послуг, культурних установ чи заняття спортом, живописом, музикою – є вищою і кращою, і зручнішою, ніж у середньому по Україні. Навіть з тими ж дитячими садками – ми багато працюємо й відкриваємо нові заклади, групи. Якби ще прилеглі селищні ради об’єдналися з містом, ми взагалі б забули про проблеми у цій сфері. Одним словом: є проблеми, але в керівництва міста є і бачення того, як їх вирішувати, і певний прогрес по кожному напрямку.

Про що мрієте, що плануєте зробити в майбутньому?

Мрії в основному такі, як і в інших людей. Мріється про щось хороше і гарне для всіх нас. Тут я не оригінальна: мрію про велику процвітаючу Україну, а в ній – про гарне та заможне місто Рівне.

Пані Галино, якими принципами керуєтесь у своїй роботі?

Мої принципи прості: «бачу ціль – не бачу перешкод». Досвід навчив мене, що люди чекають від керівника енергії та впевненості. Впевненої готовності відверто сказати, що ти чогось не знаєш і довіряєш їм – спеціалістам, але потребуєш рішення нестандартного, але такого, яке дало б результат. Мені здається, людям приємно зі мною працювати, хоча буває і важко від інтенсивності та кількості поставлених завдань. Але, з іншого боку, я завжди готова людей відзначати, дякувати їм, публічно підтримувати.

Галино Григорівно, розкажіть про свою сімю. Як відпочиваєте? Як зазвичай проводите свій вільний час, коли збираєтесь разом?

Сімейний наш відпочинок дуже простий і він полягає в тому, що нам усім приємно приходити додому. Приємно бути разом, навіть якщо кожен зайнятий своїм ділом. Єдине, що ми якось полюбили останнім часом, це ще разом дивитися якісь фільми. Воно й раніше було, але не так регулярно, як зараз: сімейний кінозал. Ну і, звичайно, наш сімейний зоопарк теж своєрідний відпочинок. У нас чорний приблудний кіт Айк, чорний пес скотч-терєр Рон і черепаха.

Навіть черепаха?

Так, навіть черепаха Тортіла – наш давній друг рептилоїд! (Сміється.)

Що ви побажаєте читачам журналу «Рівняни»?

Здоров’я всім я побажаю в першу чергу. Здійснення мрій. Любові та уваги одне до одного. А ще раджу всім прочитати книгу Джордана Пітерсона «12 правил життя». Це зараз бестселер у Сполучених Штатах Америки та в світі. Є вже переклад українською. Всім раджу. І, звісно, гарного, теплого і красивого всім літа та відпочинку!

, ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *