“Гарячий тиждень” у Майстерні міста Рівне

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.09.2019  09:36

“Гарячий тиждень” у Майстерні міста Рівне

Майстерня міста Рівне з дня свого відкриття стала улюбленим місцем для проведення цікавих, креативних заходів міста. Це локація для того, щоб громада міста: активні рівняни, влада та представники бізнесу могли спільно працювати, шукали точки дотику, які їх об’єднують та генерували ідеї для покращення міста. І вона реально працює!

  • Майстерня міста – це загальнодоступний простір для обговорення важливих для міста питань, майданчик на якому генеруються, обговорюються ідеї корисні для міста, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Завдання «Майстерні міста» – об’єднати професіоналів і пересічних рівнян. Цього тижня у нас мегаактивно, щодня у Майстерні дуже цікаві заходи. Підписуйтеся на сторінку Майстерня Міста Рівне, на всі події вхід вільний!

 

• 18.09, початок 12:00 – Річний Публічний звіт діяльності управління стратегічного розвитку.

• 18.09, початок 18:30 – Вальдорфська педагогіка. Лекція для батьків. Сімейний простір: “Для чого дітям денний сон?” від Спільнота люблячих батьків

• 19.09 – 20.09, початок 10:00 – Дводенний тренінг від «Розпочни свій бізнес» Start and Improve your Business ILO programme спільно з ГУРТ та МОП. В рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць». Організовує Центр Сприяння Бізнесу.

• 21.09, початок 12:00 – Спортивний простір Праджат формує свою dream team!

• 22.09, початок 15:00 – Презентація фільму Центр талантів «EVA_lution».
#майструймо_місто_разом

, , , переглядів: 602


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *