Голова ОДА поставив собі за роботу тверду “четвірку”

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
16.03.2018  14:48

Сьогодні на сесії облради з-поміж інших питань розглядали і звіт голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка про виконання делегованих повноважень.

Нагадаємо, днями він вже проводив публічний звіт про роботу адміністрації перед громадськими організаціями, активістами та ЗМІ.

Цього разу теж не обійшлось без питань та реплік з залу. Критика лунала від депутатів «Батьківщини» Миколи Кучерука та Миколи Драганчука (екс-очільника облради). Стосувалась вона найперше стану доріг та бурштину, а ще пан Драганчук попросив Олексія Муляренка самому оцінити свою роботу по 5-бальній шкалі.

– Є перелік показників по яким оцінюється робота голови облдержадміністрації і стан області. Рівненщина займає досить непогані місця, але я розумію, що роботи багато і є до чого прагнути. Тому не буду ставити собі п’ятірку, але тверду четвірку можу, – зауважив Олексій Муляренко.

Депутат від «Радикальної партії» О.Ляшка, екс-голова облради Володимир Ковальчук навпаки поспівчував Муляренку:

– Я знаю як це нелегко. На цій посаді як «електричному» стільці сидіти. Дякую вам за роботу». Загалом звіт депутати підтримали «42» голосами «за» окрім фракції «БЮТ», яка заявила, що не підтримає «з політичних міркувань.

, , , , , , переглядів: 1 283Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *