Голова Рівненської ОДА ніби побував на Місяці

Гринюк Перевезення
Щасливе
24.10.2019

Голова Рівненської ОДА ніби побував на Місяці

Віталій Коваль днями відвідав Сарненщину. Зокрема, очільник області побачив на власні очі на які пустки перетворюються місця незаконного видобутку бурштину. Він порівняв ці території з поверхнею місяця, адже від роботи старателів земля стає просто жахливою.

Немов на поверхні Місяця. Таке враження від сьогоднішніх відвідин місць незаконного видобутку бурштину на Сарненщині. 😔

Разом з депутатами Верховної Ради спілкувалися із місцевими мешканцями, старателями, лісівниками, представниками влади. Завдання – допомогти парламентарям напрацювати законопроект, який допоможе легалізувати видобування сонячного каменю із врахуванням інтересів простих людей.

Адже можливість законно добувати бурштин – це офіційні робочі місця, в першу чергу, для жителів Полісся і додаткові надходження в бюджет області. Це порядок і захищеність екології нашого краю. Це прозора і зрозуміла робота для промисловців.

Закон про бурштин потрібен негайно. Можливо, він не задовільнить усіх причетних до видобування сонячного каменю. Проте створить прозорі загальнодержавні правила ведення бізнесу у цій сфері. І зніме соціальну напругу серед місцевого населення, яке нарешті зможе займатися даним промислом офіційно.

, , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *