Головна Принцеса країни живе у Рівному

Щасливе
24.04.2019  14:00

Головна Принцеса країни живе у Рівному

21 квітня музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя в м. Полтава відбувся один з наймасштабніших конкурсів краси і талантів в Україні «Принц і Принцеса Країни 2019».
32 учасники з’їхалося до Полтави, щоб вразити журі своїми навиками дефіле, талантами та надзвичайними костюмами. Чотири конкурсні виходи чекало конкурсантів цьогоріч, щоб отримати таку омріяну корону.
Єдиною представницею з Рівненщини стала багаторазова переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів краси Євангеліна Шмід!
Ані 15-годинна дорога до Полтави, важкі костюми та чотири-денні репетиції не втомили маленьку рівнянку і вона вперше за 18 річну історію існування конкурсу «Принц і Принцеса Країни» привезла до Рівного титул «Гран-прі» та головну корону!
Ми щиро вітаємо Євочкою з такою важливою перемогою. Пишаємось, що саме в нашому місті зростають такі талановиті діти, і бажаємо Євангеліні подальших перемог, адже вже 4 травня маленька модель Євангеліна Шмід летить на світовий конкурс « Little Queen & King Globe» до Туреччини.
, , , , переглядів: 916
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *