Головний лікар рівненського діагностичного центру: “Тут і зараз – ключовий момент”

Щасливе
07.09.2018  11:00

Головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центр імені Віктора Поліщука Роман Шустик часто ділиться на своїй сторінці у фейсбуці роздумами про життя. Його дописи отримують жваве обговорення і насправді проймають до глибини душі.

Прочитайте і ви цікаві роздуми Романа Петровича:

Нова країна починається з нашої небайдужості. Громадянин такої країни починається з небайдужості. Коли ти не просто живеш на території країни чи міста, а активно цікавишся його життям, намагаєшся змінювати світ навколо себе. Думаєш не тільки про себе, а й про інших. Намагаєшся допомагати, робити добрі справи, підтримувати людей. Це не просто. На це потрібно багато часу, якого й так катастрофічно не вистачає. Це велика відповідальність.

Добрі справи, не вміння пройти поруч, бажання допомогти людям в біді – рушій розвитку нашого народу. Ми, українці, завжди були такими. І брешуть ті хто каже, що ми не підтримуємо один одного. У всі віки під час критичних моментів українці допомагали одне одному. Разом показували – ми сила. Коли разом. Згуртованою наша нація була й на Майдані. Згуртовані українці захищають Україну на східному фронті війни з московією. Згуртовані українці підтримують власних силовиків, рідну армію. Коли є спільний ворог , тоді українці разом – непереможна сила. Але коли нас заїдають сотні побутових проблем, коли водорозділ певних політичних інтересів проходить між нами – ми слабнемо. Ми починаємо бачити в друзях ворогів, за пеленою емоційного максималізму, безкінечними пошуками лідерів і месій не бачимо головного. А головне – воно завжди просте. Не треба будувати повітряних замків, не треба вірити високим словам. Все що нам, українцям, треба для успіху – у нас уже є. Просто варто повірити в свої сили, жити своїм розумом, не бути байдужим і робити добрі справи.

У складний час кожен має бути лідером. Хтось у своєму дворі, хтось на вулиці, хтось у місті. Ми можемо розраховувати на себе, на підтримку однодумців, на свої добрі справи. Хай наші справи, наша небайдужість говорять за нас – ось простий, але ефективний секрет успіху українців. Не обіцяй, а роби. Пообіцяв – виконай. Думай не про безтурботне сьогодні, а про перспективи кращого завтра.

Ми маємо діяти. Діяти разом. Адже це виключно наш обов’язок . Не просто прожити відміряне Богом життя, а збудувати кращу країну. Таку, за яку буде не соромно, якою пишатимуться наша нащадки навіть через сотні років.

Тут і зараз – ключовий момент. І майбутнє кується нашими добрими вчинками!

Робімо добро разом!

, , , переглядів: 3 611


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *