Головний офіс ПриватБанку перевірили маленькі фінансисти зі всієї України

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
23.10.2017  10:12

20 жовтня головний офіс ПриватБанку заполонили діти. Українські дітлахи, які найуспішніше закінчили навчання в бізнес-школі ЮніорБанку, отримали пізнавальний подарунок – екскурсію до «серця» ПриватБанку в Дніпрі.

50 школярів із різних регіонів України відвідали головний офіс ПриватБанку. Маленьким розумникам провели захопливу екскурсію, показали всі куточки банку, познайомили з працівниками та керівниками фінансової установи.

Кожен з юних гостей міг побачити, як працює банк, протестувати найновіші технології, відчути себе банкіром і поставити будь-які запитання людям, які щодня забезпечують фінансову стабільність більш ніж половини українців. Окрім вже звичних банкоматів та терміналів, дітям показали, як працює найцікавіша банківська техніка та програмне забезпечення.

Банк – це величезний організм, кожна з частин якого має свої функції, завдання і таємниці. Топ-менеджери фінустанови розповіли юніорам про роботу своїх підрозділів, розкрили секрети та лайфхаки працівників, аби ті, хто вже вибрав для себе майбутню професію банкіра, визначилися, у якому напрямку їм би хотілося працювати найдужче.

Діти познайомилися з людьми, які щодня вигадують електронні новинки для найбільш технологічного банку країни, а ще з супергероями, які допомагають клієнтам вирішити всі їхні питання в онлайн-чаті. Напрямки малого й середнього бізнесу, маркетингу й менеджменту, роздрібного бізнесу – кожен із підрозділів мав чим зацікавити й потішити гостей.

Для маленьких відвідувачів підготували не тільки насичену пізнавальну програму, але й безліч розваг, сюрпризів і подарунків. І звісно ж, нікого не відпустили додому голодним – солодощів вистачило на всіх.

Провести захопливий день у головному офісі ПриватБанку може кожен маленький українець. Для цього потрібно успішно закінчити навчання в бізнес-школі ЮніорБанку. Заняття в школі безкоштовні та проходять у цікавій ігровій формі. Зареєструватися можна на сайті або в будь-якому відділенні ПриватБанку

, , , , , , , , переглядів: 1 249

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *