Головний офіс ПриватБанку перевірили маленькі фінансисти зі всієї України

Гринюк Перевезення
23.10.2017

Головний офіс ПриватБанку перевірили маленькі фінансисти зі всієї України

20 жовтня головний офіс ПриватБанку заполонили діти. Українські дітлахи, які найуспішніше закінчили навчання в бізнес-школі ЮніорБанку, отримали пізнавальний подарунок – екскурсію до «серця» ПриватБанку в Дніпрі.

50 школярів із різних регіонів України відвідали головний офіс ПриватБанку. Маленьким розумникам провели захопливу екскурсію, показали всі куточки банку, познайомили з працівниками та керівниками фінансової установи.

Кожен з юних гостей міг побачити, як працює банк, протестувати найновіші технології, відчути себе банкіром і поставити будь-які запитання людям, які щодня забезпечують фінансову стабільність більш ніж половини українців. Окрім вже звичних банкоматів та терміналів, дітям показали, як працює найцікавіша банківська техніка та програмне забезпечення.

Банк – це величезний організм, кожна з частин якого має свої функції, завдання і таємниці. Топ-менеджери фінустанови розповіли юніорам про роботу своїх підрозділів, розкрили секрети та лайфхаки працівників, аби ті, хто вже вибрав для себе майбутню професію банкіра, визначилися, у якому напрямку їм би хотілося працювати найдужче.

Діти познайомилися з людьми, які щодня вигадують електронні новинки для найбільш технологічного банку країни, а ще з супергероями, які допомагають клієнтам вирішити всі їхні питання в онлайн-чаті. Напрямки малого й середнього бізнесу, маркетингу й менеджменту, роздрібного бізнесу – кожен із підрозділів мав чим зацікавити й потішити гостей.

Для маленьких відвідувачів підготували не тільки насичену пізнавальну програму, але й безліч розваг, сюрпризів і подарунків. І звісно ж, нікого не відпустили додому голодним – солодощів вистачило на всіх.

Провести захопливий день у головному офісі ПриватБанку може кожен маленький українець. Для цього потрібно успішно закінчити навчання в бізнес-школі ЮніорБанку. Заняття в школі безкоштовні та проходять у цікавій ігровій формі. Зареєструватися можна на сайті або в будь-якому відділенні ПриватБанку

, , , , , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *