Головний лісівник Рівненщини отримує зарплату більшу у ніж президента

Щасливе
07.04.2024  09:00

Олександр Кватирко, головний лісівник Рівненщини, в останній рік вразив публіку своєю вражаючою зарплатою, яка перевищує річний дохід навіть президента країни. Згідно з його декларацією за минулий рік, він заробив на своїй посаді голови Поліського лісового офісу неймовірну суму в 4 мільйони 140 тисяч гривень. Це означає, що в середньому щомісяця він отримував понад 345 тисяч гривень. Порівнюючи цю цифру з річною зарплатою президента України Володимира Зеленського у 336 тисяч гривень, виявляється, що зарплата Кватирка перевищує президентську у 12 разів.

Але це ще не все. Кватирко також отримав понад 9 тисяч гривень від здачі в оренду майна та отримав “додаткове благо” у розмірі понад 10 тисяч гривень від ДП “Ліси України”. Його особистий фінансовий стан також вражає: він має понад 1,8 мільйона гривень готівкою та понад 114 тисяч гривень на банківських рахунках.

У Рівному розквітнули сакури

Нерухомість Кватирка також вражає. Він вказав три земельні ділянки у селі Галичани на Волині, які оцінені у значній сумі. Дружина посадовця також відзначилася своєю успішністю: вона отримала понад 5 мільйонів гривень за підприємницьку діяльність та додатково понад 38 тисяч гривень у страхових виплатах.

Більше інформації можна переглянути безпосередньо у декларації посадовця.

переглядів: 89


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *