Говорив, що піде до кінця, – Рівне прощається з Героєм

Щасливе
11.07.2024  07:07
Рівне сьогодні проведе в останню земну дорогу 28-річного Героя, який боронив нашу землю до останнього подиху…
Микола Коробчук народився 10 травня 1996 року в селі Бочаниця, колишнього Гощанського району. Закінчив Бочаницький ліцей, а потім здобув фах водія-механіка в Клеванському професійному ліцеї. Працював водієм на ТДВ «Рівнехолод», хлібзаводі «Рум’янець», а згодом на таксі Opti.
«Микола ніколи не мріяв стати військовим, не хотів цього. Він не мав досвіду. Служби в армії, але, коли отримав повістку, відразу пішов до ТЦК. А вже у серпні 2023 року поїхав на навчання. Говорив, що не збирається ховатися, що готовий стати на захист. Микола був відданий своїм побратимам, готовий був іти на все заради них, і вони також готові були стояти за нього», – розповідає дружина Героя Наталія.
Добрий, веселий, життєрадісний Микола завжди приходив на допомогу оточуючим, прагнув підтримати та розрадити рідних, та й сам не впадав у відчай.
«Микола старався мене заспокоїти. Навіть, коли починала плакати, сварився, щоб не думала про погане. Хлопці постійно його підтримували, а він говорив, що піде з ними до кінця. Тепер його побратими підтримують мене…», – продовжує Наталія.
На жаль, 28-річний солдат Микола Коробчук загинув 6 липня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку.
Прощання із Героєм відбудеться 11 липня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Чин похорону здійснять у Свято-Покровському кафедральному соборі. Поховають його на кладовищі «Нове»…
, , , переглядів: 39


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *