Громадські організації Рівного зверталися до Пимена про перехід до ПЦУ

Щасливе
10.05.2022  04:36

29 квітня 2022 року відбулася зустріч представників просвітянської, інших громадських організацій, бізнесових структур, медицини, культури, освіти, Рівненщини з керуючим Рівненської єпархії Української православної церкви Московського патріархату єпископом Пименом.
На зустрічі порушили питання об’єднання УПЦ (УПЦ МП) із Православною церквою України з метою відновлення історичної справедливості та заради збереження цілісності Української держави.
Учасники зустрічі закликали єпископа Пимена використати свою посаду та авторитет серед ввіреної йому громади для прийняття життєво необхідного рішення про перехід Рівненської єпархії під патронат Православної церкви України, якій 6 січня 2019 року, після 333-річної анексії Москвою, Вселенський Патріарх Варфоломій надав Томос про автокефалію.


На жаль, керівництво УПЦ МП не дослухалося до неодноразових закликів Митрополита Київського і всієї України Епіфанія об’єднатися у єдиній в Україні канонічній помісній Церкві – ПЦУ.

Єпископ Пимен на пропозицію об’єднатися виголосив: «УПЦ ніколи не об’єднається з Православною церквою України».
На що представники громадськості відповіли: «Перехід вірян із церкви іноземної держави, яка воює проти України, у Православну церкву України – процес незворотній. Це обов’язково станеться – чи з парафіяльним керівництвом, чи без нього».

УПЦ МП мусить визначитися, з ким вона – з правдою чи кривдою. Тим часом представники громадського сектору Рівного чекають від Пимена подальших дій, бо інакше це сприймається як подальша підтримка УПЦ МП.

, , , , , , переглядів: 684
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *