ГРУПА СМАРТ створює простір, де насолоджуються життям

PodologRivne
27.08.2019

ГРУПА СМАРТ створює простір, де насолоджуються життям

Їхні проекти надихають, захоплюють та вражають. Вони дарують своїм клієнтам емоцію та комфорт. У них працюють кращі з кращих. А ще наприкінці серпня вони відзначають десяту річницю з дня заснування. Мова про Групу компаній “ГРУПА СМАРТ”.

Напередодні знаменного ювілею ексклюзивно для журналу “РІВНЯНИ” засновник групи компаній “ГРУПА СМАРТ”, заслужений будівельник України, член архітектурної ради Рівного Олександр ГУСАРУК розповів про те, з чого все починалося, “розкрив карти” нових проектів від “ГРУПА СМАРТ” та поставив ціль – якою компанія буде у день двадцятої річниці.

– 27 серпня 2009 року – важлива дата у вашому житті та професійній діяльності. Скажіть, що відбулося цього дня?

– Це день, коли засновано першу юридичну особу “ТЕХНОБУД-ПРО”. Цей момент був важливим, проте в той час я ще був найманим менеджером і не міг максимально реалізовувати свої мрії та плани. Але вже через чотири роки я залишив кар’єру найманого менеджера. З того часу й починається історія моєї власної справи, про яку я довго мріяв. Для мене ці десять років – це наша історія, яку ми пам’ятаємо. Але живемо теперішнім і маємо амбітні плани на майбутнє.

– Нині у Рівному працюють багато забудовників. У чому саме ваша унікальність?

– Наша основна відмінність в тому, що ми маємо свій власний завершений цикл девелопменту. Тим самим ми є повноцінною групою компаній, яка втілює проекти не на рівні ідеї, а на рівні реалізації. Повірте, цим не може похвалитися більше ніхто. Зародження ідеї, розробка архітектурної концепції, проектування, будівництво, продаж – все це створюється безпосередньо працівниками компанії. Так, це максимальний рівень відповідальності перед нашим клієнтом, і разом з тим максимальна можливість для самореалізації. Отримання прибутку – це не мета нашої діяльності, а наслідок. Ключовою метою для нас є створити унікальний продукт, максимально задовольнити інтереси клієнта, досягнути рівня захопленості. Тим самим ми є повноцінною групою компаній, яка втілює проекти не на рівні ідеї, а на рівні реалізації.

– Впевнена, що така успішна компанія, як “ГРУПА СМАРТ” має свою, особливу місію. Можете її сформулювати?

– Наша місія добре відома і незмінна – ми надійний девелопер на українському ринку, ми створюємо простір, в якому люди забувають про сіру буденність та насолоджуються життям. І для нашого колективу це не просто слова. Адже всі наші проекти ми реалізовуємо з душею, ми “просочуємо” нашу роботу позитивом та натхненням. Квартира – це не тільки квадратні метри, хоча вони, беззаперечно, повинні бути якісними, надійними, комфортними. Але це і насамперед емоції, які стають запорукою щастя людей, котрі там проживатимуть.

– Як вам вдається тримати “марку” компанії, завдяки чому зберігаєте бездоганну репутацію?

– Ми відкриті, ми йдемо до людей: розповідаємо, дискутуємо та виконуємо все, що обіцяли. Всі наші проекти збудовані згідно з будівельними нормами та згідно з вимогами чинного законодавства. Наша “марка” – це те, що люди знають, що “ГРУПА СМАРТ” – забудовник, якому можна довіряти.

– У вас вже є кілька успішно реалізованих проектів. Скажіть, яким з них ви найбільше пишаєтеся?

– Кожен наш проект особливий, і в нього вкладена частинка нашої душі. Радію тому, що реалізований проект завжди перевершує нашу візуалізацію. Яскравий та стильний 9-поверховий житловий будинок на вулиці Євгена Коновальця, 2а – наша візитівка! “Родзинка” Нетішина ЖК “Панорама” – це теж наш проект. Smart Style від ГРУПА СМАРТ – це не лише втілення елегантного розумного стилю, а й сучасний та динамічний архітектурний об’єкт. Ще один житловий комплекс, який зараз на стадії введення в експлуатацію, – “IHome”, де затишно, як у дитинстві. ЖК “Лавровий” – 10-поверховий осередок щастя на вулиці Корольова, перша черга якого буде здана вже до кінця цього року. І спеціально з нагоди десятої річниці ми розпочинаємо масштабний проект від ГРУПА СМАРТ – ЖК “Синергія”.

– Чим цей проект відрізнятиметься від інших, у чому його особливості?

– Це буде підсумком, апогеєм нашого 10-річного досвіду. Цей проект буде справді унікальним. І не тільки за його архітектурними та технічними особливостями, він матиме свою душу й легенду, втілену у персонажі – благородного оленя. Символічно, що саме у день річниці, 27 серпня, ми розпочнемо старт продажу квартир у ЖК “Синергія”. Ми здійснимо справжній прорив на ринку новобудов Рівного. Це новий рівень комфорту, сучасних підходів та функціональності житла. Тут ми реалізовуємо нашу давню мрію про СМАРТ-простір – проект “ТОП-квартири”, з гармонійно поєднаними зонами для кожного члена сім’ї та приквартирними ділянками, патіо. Також ми зробимо внесок в екологічну ситуацію міста, організувавши підземні смітники для роздільного збору сміття. Такого до нас точно не робив ще ніхто. А фасад будинку вражатиме тим, що змінюватиме колір залежно від інтенсивності світла, яке на нього потраплятиме. Поляризовані плівки, що змінюють колір, створять гру тіней, які змусять вас потрапити у казку.

– Звучить дуже круто, а знаючи вас, впевнена, що так воно буде і в реальності. Цікаво ви розповіли про персонажа житлового комплексу. Він буде присутній тільки в проекті, як символ?

– Всього ми вам зараз точно не скажемо. Можемо тільки поділитися секретом, що наш герой невдовзі має оселитися в нас… не в самому житловому комплексі, а у рівненському зоопарку. Зараз ми будуємо вольєр для сім’ї благородних оленів, які в перспективі будуть тішити рівнян.

– Зрозуміло, що реалізація таких проектів потребує злагодженої роботи колективу. Скажіть, як обираєте собі працівників і яким чином їх мотивуєте?

– У нас працює близько 200 працівників. Всі вони проходять серйозний відбір, щоб стати частиною нашої команди. Ми відмовилися від шаблонних співбесід та тестувань. Претенденти на посади отримують конкурсні завдання, публічно їх захищають і починають працювати. Професіонали, які готові рости та розвиватися – це наші люди. Є ті, з ким у нас короткострокові стосунки і вони вже за місяць розуміють, що їм потрібно шукати інше місце роботи. Часто ми стикаємося з тим, що під час співбесіди у нас, люди розчаровуються в своїх можливостях, але це краще для них – об’єктивно оцінювати свої вміння.

– У соціальних мережах часто можна побачити ваші колективні святкування, заходи, навчання. Це своєрідний метод підтримки корпоративного духу?

– ГРУПА СМАРТ має свою корпоративну культуру. Ми проводимо щочетверга спільні бранчі з переглядом фільмів і обговорюємо їх. Щомісяця організовуємо захід “Шеф з круасанами”, де спілкуємося не тільки про роботу, а проводимо дискусії на різноманітні життєві теми. Щотижня у нас за графіком гра у волейбол та футбол. Ми практикуємо тімбілдінги та активний відпочинок разом не тільки в межах Рівного. Кожен понеділок у нас щасливий, тому наш дрес-код також особливий. Ми спонукаємо працівників розкриватися, розвиватися, виходити з зони комфорту. Для цього ми впровадили проект “Я прийшов – тебе нема”, мотивуючи прокачувати свій тайм-менеджмент кожному нашому працівнику. Для чого це треба? Щоб досягати особистих і корпоративних цілей, помилятися, але вчитися на помилках і творити з нами нове обличчя Рівного.

– Пане Олександре, давайте помріємо, уявимо… На календарі 2029 рік, якою в цей час є група компаній “ГРУПА СМАРТ”?

– Це флагман інноваційних проектів, креативних рішень, сучасних підходів до будівництва. Це осередок, в якому розвивається кожен з членів колективу, який спонукає клієнтів прагнути кращого та вимагати більшого. Через десять років ГРУПА СМАРТ матиме ще більше поставлених цілей та втілених в життя проектів. Це ведучий девелопер на українському ринку та забудовник, який створює простір, де насолоджуєшся життям. Я впевнений, що так і буде.

м. Рівне, вул. Відінська, 41/1
+380 (362) 40–20–30
grupasmart@gmail.com
grupasmart.com.ua

 

, , , , , переглядів: 1 922


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *