Співробітники Служби безпеки України разом з Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою розкрили корупційну схему заступника голови Рівненської обласної ради. Чиновник отримав хабар у понад півмільйона гривень за вирішення земельних та майнових питань для місцевого підприємця.
За даними слідства, у 2021 році бізнесмен з Рівненщини придбав на аукціоні непрацюючий дитячий санаторій, що перебував у комунальній власності. Заступник голови обласної ради пообіцяв свою допомогу у вирішенні питань зі списанням майна та забезпеченням прийняття рішення про продаж ділянки площею 5,4 га.
У відповідь заступник голови облради отримав від підприємця неправомірну вигоду майже на шістсот тисяч гривень.
У Рівному тимчасово відсторонили від обов’язків директора ліцею
Підозрюваному оголошено про підозру у зловживанні впливом та прийнятті неправомірної вигоди службовою особою