Херсонський фермер ухилився від сплати податків на 2,8 млн гривень

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
05.05.2017  10:40

Херсонський фермер ухилився від сплати податків на 2,8 млн гривень

Днями працівниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області в рамках кримінального провадження встановлено, що працівники одного з сільгоспвиробників Херсонської області, з метою ухилення від сплати податків документально оформлювали фінансово-господарські операції по взаємовідносинах з підприємствами, які мають ознаки фіктивності, щодо придбання товарів (робіт, послуг), які носили безтоварний характер.

У результаті чого сума ухилення від сплати податку на додану вартість склала понад 2,8 млн.грн., що фактично призвело до ненадходження коштів до державного бюджету у великих розмірах.

Як українці заробляють на креативній економіці

На підставі ухвали слідчого судді працівниками оперативного управління та працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області проведено обшук за місцем розташування виробничих та офісних приміщень підприємства.

В результаті обшуку виявлено та вилучено цифрові носії інформації, чорнову бухгалтерію, копії уставних та реєстраційних документів, первинні бухгалтерські документи по взаємовідносинам з підприємствами, які мають ознаки фіктивності, журнали зважування та КПП, пусті бланки суворої звітності з відбитками печаток СГ з ознаками фіктивності та виробниче обладнання, які використовувались в протиправній діяльності на загальну суму 16,1 млн. гривень.

ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»

Досудове розслідування по кримінальному провадженню здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області за ч. 2 ст. 212 КК України.

На теперішній час слідчі дії продовжуються.

За матеріалами: khersonci.com.ua

податок

, , переглядів: 878Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *