Хлопчик з Рівненщини потребує коштів на дороговартісне лікування в Німеччині

Щасливе
25.03.2019  23:09

Дев’ятирічний Назарчик, з села
с. Нова Любомирка, що в Олександрійській ОТГ, потребує коштів на лікування у Німеччині. Всі разом ми можемо намалювати на обличчі цього маленького хлопчика щирі посмішки.

Приватбанк – 4149 4378 6521 3936
Отримувач: мама Назара – Юрчук Наталія.

#Звернення МАМИ Назара?
«Нашому синові Назару зараз 9 років. Захворювання у Назара рідкісне і складне. Діагноз поставлений професором німецької клініки – синдром Кловес.

Незважаючи на хворобу, ми дуже намагаємося, щоб Назар жив повноцінним життям. Після 11-ти операцій Назар став краще ходити і бігати. Щороку ми повинні бути в Німеччині на обстеженні та операції (з 2011 року ми змушені лікується в Німеччині, так як в Україні такі складні захворювання не лікуються ).

Для контролю за проведенням МРТ та операції на судинах, дитина повинна бути в клініці Галле вже 21 серпня 2019 року. Лікарі запевняють, що нашій дитині можна допомогти, можна врятувати ніжки і уникнути ампутації. Тільки не можна вилікувати за один раз, необхідно поетапне лікування, і лікування можливо лише в Німеччині.

 

Рахунок на лікування виставлений на суму 20 581 євро.
Для нашої сім’ї оплатити такий рахунок неможливо. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих за допомогою у зборі коштів. Будь ласка, допоможіть нашому сину Назару не втратити ніжки.

Заздалегідь вдячні всім за допомогу».

Карта приват банка – 4149 4378 6521 3936
Отримувач Юрчук Наталія.

, , , , , переглядів: 5 733


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *