Хлопчик з Рівненщини, що хворіє СМА, виграв чарівний укол

Щасливе
05.08.2022  11:00

Олексійко Савостяник із села Сварині, що на Володимиреччині хворіє на СМА. Укол проти цієї хвороби існує. Але його вартість 2 мільйони доларів. Водночас є щасливий шанс виграти цей укол від різних фірм. Олексійку пощастило і йому вдалося виграти цей укол.

Хлопчик з народження не спирався на ніжки, звернулись до лікаря, сказали чекати 7 місяців, що там нічого страшного нема – це лише надмірна вага. Але родина забила на сполох в 6 міс. Записались на прийом до лікаря в обласну лікарню м. Рівне. Їх поклали у стаціонар. Здали аналізи на генетику в Сан-Франциско, Каліфорнія США. Результати прийшли трохи більше ніж через місяць – 3 листопада 2021. Він був позитивним. Були індетифіковані SMN1. 1-й ген SMN1 пов’язаний з аутосомно-рецесивною спінальною м’язовою атрофією (СМА).

 

Після встановлення діагнозу родина почала боротьбу за життя хлопчика. Відтак у соцмережах волонтери розгорнули цілу кампанію для порятунку хлопчика й упродовж дев’яти місяців збирали кошти на укол. До 3 серпня вдалось зібрати близько семи мільйонів гривень із необхідної суми.

  • Ми повинні були отримати укол іншим шляхом. Вже чекали коли скажуть їхати до іншої країни. Але нам зателефонували і сказали, що Олексійчик виграв укол від «Новартіс»». Таку новину повідомила у соцмережах мама Олексійка.

Щиро вітаємо хлопчика та зичимо йому якнайшвидшого одужання.

 

, , , , переглядів: 485


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *