Хочеш змінити Рівне – подавай свій проект

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
15.02.2019  11:00

Хочеш змінити Рівне – подавай свій проект

У Рівному проживають дуже багато креативних людей, які мають класні ідеї, але не знають способів, як їх втілити в життя. Тепер же у кожного є шанс змінити Рівне.

Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій оголошує про старт збору проектів на період 2019 – 2021 рр. до Стратегії розвитку міста Рівного на період до 2030 р.https://goo.gl/zaLHua.

  • Рівненська міська рада розробляє Стратегію розвитку міста Рівного на період до 2030 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників міста (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії, – розповідає заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

  • Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку міста Рівного, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії, – говорить начальник Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Сергій ГЕМБЕРГ.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
2. Термін реалізації проекту – не більше 3 років (2019 – 2021 рр).
3. Подібний проект ще не реалізовувався у м.Рівне.
4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку міста Рівного. (ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).
7. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 01 березня 2019 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: strateginvest@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до Сергія Гемберга, начальника управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій ВК РМР , за тел. +38 (0362) 437829

 

 

, , , , , переглядів: 768Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *